"Základem světového míru jsou mírové myšlenky lidí"

Nový článek můžete okomentovat na CAMH ! :)

Duben 2014

Suburbia Live Show 2014

21. dubna 2014 v 13:47 | Grace |  Live shows
Původně jsem měla v plánu napsat již v neděli, ale nakonec se tento článek o skvělé akci v Šošůvce dočkal zveřejnění až dnes. Na SBLS jsem jela i společně s Bebe, takže o skvělou zábavu nebyla nouze ani v autě. Když jsme po menším bloudění v Moravském krasu mezi krásnými jeskyněmi konečně dorazily na místo, přepadla nás velká nervozita, která byla smíšena i s radostí. Ta byla ale překonána hned po vybalení koníků a jejich umístění na stůl, takže již nic nebránilo v tom, abych si mohli SBLS pořádně užít!
První ročník SBLS jsem si opravdu velice užila a věřím, že Bebe se tato skvělá akce také moc líbila. Pevně doufám, že se bude konat i druhý ročník a já se s vámi zase potkám :)
LS mi uběhla velice rychle, a i přes počáteční zmatky s ringem moji koníci doputovali do příslušných kategorií.
Samozřejmě jsem myslela i na ty, kteří se na SBLS podívat nemohly a vyfotila jsem i pár foteček. Těch je ovšem velice málo, protože s mými šedesáti koníky jsem prakticky celou dobu pobíhala okolo ringů. Heh, co se dá dělat. Alespoň něco!
Fotografie naleznete ZDE!

Little Firestorm

12. dubna 2014 v 18:15 | Grace

Informace

Jméno: Little Firestorm
Význam jména: Malá Ohnivá Bouře
Showname: RBP Little Firestorm
Přezdívky: Little, Fire, Lily, Stormy
Zaměření: výstvy, drezura
Povaha: Temperamentní rudá klisnička, která se ničeho nebojí. Má vznešené a ladné kroky, proto se používá ke drezuře a na vystavování. Avšak není moc společenská. Má ráda pevné stádo a jednoho majitele.

Genetika

Plemeno: Arabský kůň
Pohlaví: kobylka
Věk: 6 let
Potomek: RBP Lyra
Rodiče: neznámý

Model

CM: by Naervon
Značka: Breyer stablemates
Cena: 200 Kč
Vzácnost: 10/10
Stav: 10/10

Výhry

ALS 1. místo CM SM light breeds

ALS reserve to reserve champion Customized


Fotogalerie: Jarní květiny

9. dubna 2014 v 18:21 | Grace |  Fotogalerie


Fotky jsem vám slíbila, fotky vám i ukážu :)
Jak již víte, fotografie jsem fotila již minulou neděli, ale na blog se dostaly až nyní. Pod objektiv jsem vyhledávala jarní květiny, takže nic jiného ve fotoalbu prakticky nenaleznete;) Doufám, že vám to moc nevadí, ale člověka nebaví fotit stále jen modely koní. Chtěla jsem se vyzkoušet makro mého fotoaparátu, takže fotografie jsou spíše pokusnými "králíky".
Snad se vám tedy fotografie zalíbí!

Pro ty, kterým příroda a jarní květiny moc nevoní, tu mám menší informace o tom, jak to bude dále s rančem.
Poslední dobou jsem opět začala chodit na Howrse (jak neobvyklé, na svůj účet jsem nepáchla minimálně jeden rok), což mi zasahuje do času pro blog. I tak se však budu snažit vše stíhat, takže to neznamená moc velký problém. Jen mi přibyla adresa, kde mne můžete čím dál častěji zastihnout. Má přezdívka je lenka72, budu tedy moc ráda, když si mne přidáte do přátel a nepíšete mi. Nebojte, Grace vás neukousne!:) Když budete chtít nějakého koníka, stačí napsat;) Prosávám téměř všechny, až na pár nejoblíbenějších.

A také moc prosím o návštěvu tohoto blogu, nová rančerka už dlouho nepřišla. Navíc ji znám z jiného blogu, takže s blogováním zkušenosti má;)

A jak se vám daří? Co škola?
Já jsem na tom zatím celkem dobře. V pondělí mi sice nebylo moc dobře a já nemusela do školy, ale nyní jsem už zdravá a plná života;) I když občas nějaká rána přijde, snažím se z toho co nejdříve vyhrabat. Hold, každý přece žije jen jednou!


Fotogalerie: Dovádějící hříbátka

5. dubna 2014 v 13:44 | Grace |  Fotogalerie


Těšili jste se na nějakou tu fotogalerii na mém blogu? Konečně jste se dočkali! Měla jsem poslední dobou menší nechuť k focení, ale svůj odpor jsem překonala a vypravila jsem se do lesa, fotit hříbátka a malého Luckyho. Konkrétněji jsem s sebou vzala Vojtu, Little, Laylu, Maxe, Lentilku, Elišku a štěňátko jménem Lucky.
V pondělí na Vás také čeká fotogalerie květin, které rostou v údolí Bílého potoka.
Pro tyto fotografie jsem se vydala na celkem dlouhou procházku, protože Bílý potok není zase tak blízko našeho současného domova. Avšak toho dne svítilo krásné sluníčko a já byla za procházku s foťáčkem byla moc vděčná. Doufám, že i Vám se alespoň trošku zalíbí tyto fotografie ;)


Zapomenutá Grace

3. dubna 2014 v 15:37 | Grace |  Kecy naší Grace
Po delší době plné přednastavených profilků a mého neobíhání jsem opět tu:) Prožila jsem si jednu velkou hádku, ale kupodivu se mi ji nějak podařilo přejít;) Takže se v důsledku nemám tak špatně ;)
Po zapnutí počítače jsem si jako obvykle rozklikla tento blog a všechna svá SR. A co nevidím..? Polovinu bych si rovnou mohla smazat ze seznamu, protože v poslední době tolik z mých oblíbených lidí odešlo z blogového světa. Je mi to tak moc líto, všichni mi budete tolik chybět.. Zajímalo by mne, co se tu doopravdy stalo. Hehe, tolik lidí, kteří odešlo, nebo pozastavilo během jedné velice krátké chvilky..
Je to znát i na návštěvnosti. Přijde mi, jako kdyby tahle komunita oficiálně umřela. Na mém blogu se návštěvnost snížila o 50% a na jiných stránkách to není jiné. Opustila nás Aša, Lejdyy, Lady Fame a několik dalších dlouho nenapsalo. Elocin a Schleichovka mají dlouhé pozastavení... na sakra, co se tu děje? Tak nějak si říkám, má to tu ještě cenu? Pro koho vlastně píšu tento článek? Zbyla tu velice malá hrstka aktivních lidí, kteří se jen tak tak drží na nohou. Už se nedá říci nic jiného, než to, že je vše v pr****. Opravdu moc se omlouvám, ale bohužel to již jinak vyjádřit nejde :/ Všechno zašlo již moc daleko, ale já věřím, že pro tuhle komunitu se ještě najde cesta zpět. Já to tu prostě jen tak odejít nenechám, pokud to bude opravdu nutné, budu se snažit ji držet do poslední chvilky. Psát články sama... udělám cokoliv, ale mohu Vám říci, že nehodlám jen tak jednoduše končit s tímto krásným světem ;)
Grace stále žije!

Jedna krásná vzpomínka na zimní západ slunce. Sally tehdy dokonale zapózovala:)

Sato

2. dubna 2014 v 16:49 | Grace

Informace

Jméno: Sato
Význam jména: ?
Showname: RBP Sato
Přezdívky: Satík, Strakáč, Milouš
Zaměření: western
Povaha: Je to divoký koník, ale pomocí mlsku se dá lehce ochočit. Ve volnosti je temperamentní a divoký, ale v boxu je to miláček. Díky tomu si vysloužil trefnou přezdívku milouš:D

Genetika

Plemeno: Thoroughbred
Pohlaví: hřebec
Věk: 7 let
Potomek: /
Rodiče: /

Model

CM: ne
Značka: Breyer
Cena: 850 Kč
Vzácnost: 7/10
Stav: 10/10

Výhry

xxx


Text, pictures, stories and characters © Grace 2009-2014 Do not copy!
Text, obrázky, příběhy a charaktery © Grace 2009- 2014 Zákaz kopírování!