"Základem světového míru jsou mírové myšlenky lidí"

Nový článek můžete okomentovat na CAMH ! :)

Květen 2014

A-Z challenge "C"

25. května 2014 v 18:11 | Grace |  A-Z challenge
C jako cesta


"C jsou cesty, tam i zpátky, někdy dlouhý, jindy krátký"


Dnešní část challenge jsem zahájila citátem z krásné písničky.
Ach.. cestování! Také milujete ten pocit, když jedete v autě a s napětím čekáte, až na vlastní oči spatříte místa, o kterých jste zatím jen slýchávali? Místa, která byste tak strašně moc chtěli vidět? Cesty, vlastně obecně cestování je opravdu krásný pojem. Především poslední dobou, kdy se díky dopravním letadlům doslova zmenšil svět a umožnil tak setkávání různých a zajímavých kultur.
Dokonce i třeba obyčejné cesty autobusem, domů ze školy nebo kroužku dokážou být kouzelné. Sledování běžící krajiny za okny autobusů, aut, či vlaků.
Avšak i cesty, které člověk zdolá svým vlastím usilím a odhodláním. Výšlapy na vrcholky hor, kopců, nebo jen tak po krásné krajině. Když máte čas přemýšlet, fotogafovat, nebo se jen prostě koukat na svět kolem vás.


Fotogalerie: Okamžik, jenž by neměl být zapomenut

10. května 2014 v 16:16 | Grace |  Fotogalerie

Ač to možná nevnímáme, slunce se s námi každý den loučí. Někdy obyčejně a smutně, jindy velkolepě a krásně.


Jistě si pamatujete na fotografie, jejichž zveřejnění jsem nedávno slíbila. Nejsou zrovna moc krásné, protože již byly foceny za příšeří, ale i tak pro jsou pro mne celkem důležité. I když je každý okamžik jedinečný, na tento moment opravdu nezapomenu. Byla jsem zcela nepřipravená a slunce mi zapadalo rychle před očima, takže jsem spoušť nestačila stisknout mnohokrát. I když fotky nejsou moc krásné, tento okamžik bude alespoň v mé paměti. Fotografie jsem fotila jen proto, abych mohla tento krásný západ slunce předt i vám. Doufám tedy, že se vám snímky budou alespoň trochu líbit ;)

Text, pictures, stories and characters © Grace 2009-2014 Do not copy!
Text, obrázky, příběhy a charaktery © Grace 2009- 2014 Zákaz kopírování!