"Základem světového míru jsou mírové myšlenky lidí"

Nový článek můžete okomentovat na CAMH ! :)

Fotogalerie

Fotogalerie: Okamžik, jenž by neměl být zapomenut

10. května 2014 v 16:16 | Grace

Ač to možná nevnímáme, slunce se s námi každý den loučí. Někdy obyčejně a smutně, jindy velkolepě a krásně.


Jistě si pamatujete na fotografie, jejichž zveřejnění jsem nedávno slíbila. Nejsou zrovna moc krásné, protože již byly foceny za příšeří, ale i tak pro jsou pro mne celkem důležité. I když je každý okamžik jedinečný, na tento moment opravdu nezapomenu. Byla jsem zcela nepřipravená a slunce mi zapadalo rychle před očima, takže jsem spoušť nestačila stisknout mnohokrát. I když fotky nejsou moc krásné, tento okamžik bude alespoň v mé paměti. Fotografie jsem fotila jen proto, abych mohla tento krásný západ slunce předt i vám. Doufám tedy, že se vám snímky budou alespoň trochu líbit ;)

Fotogalerie: Jarní květiny

9. dubna 2014 v 18:21 | Grace


Fotky jsem vám slíbila, fotky vám i ukážu :)
Jak již víte, fotografie jsem fotila již minulou neděli, ale na blog se dostaly až nyní. Pod objektiv jsem vyhledávala jarní květiny, takže nic jiného ve fotoalbu prakticky nenaleznete;) Doufám, že vám to moc nevadí, ale člověka nebaví fotit stále jen modely koní. Chtěla jsem se vyzkoušet makro mého fotoaparátu, takže fotografie jsou spíše pokusnými "králíky".
Snad se vám tedy fotografie zalíbí!

Pro ty, kterým příroda a jarní květiny moc nevoní, tu mám menší informace o tom, jak to bude dále s rančem.
Poslední dobou jsem opět začala chodit na Howrse (jak neobvyklé, na svůj účet jsem nepáchla minimálně jeden rok), což mi zasahuje do času pro blog. I tak se však budu snažit vše stíhat, takže to neznamená moc velký problém. Jen mi přibyla adresa, kde mne můžete čím dál častěji zastihnout. Má přezdívka je lenka72, budu tedy moc ráda, když si mne přidáte do přátel a nepíšete mi. Nebojte, Grace vás neukousne!:) Když budete chtít nějakého koníka, stačí napsat;) Prosávám téměř všechny, až na pár nejoblíbenějších.

A také moc prosím o návštěvu tohoto blogu, nová rančerka už dlouho nepřišla. Navíc ji znám z jiného blogu, takže s blogováním zkušenosti má;)

A jak se vám daří? Co škola?
Já jsem na tom zatím celkem dobře. V pondělí mi sice nebylo moc dobře a já nemusela do školy, ale nyní jsem už zdravá a plná života;) I když občas nějaká rána přijde, snažím se z toho co nejdříve vyhrabat. Hold, každý přece žije jen jednou!

Fotogalerie: Dovádějící hříbátka

5. dubna 2014 v 13:44 | Grace


Těšili jste se na nějakou tu fotogalerii na mém blogu? Konečně jste se dočkali! Měla jsem poslední dobou menší nechuť k focení, ale svůj odpor jsem překonala a vypravila jsem se do lesa, fotit hříbátka a malého Luckyho. Konkrétněji jsem s sebou vzala Vojtu, Little, Laylu, Maxe, Lentilku, Elišku a štěňátko jménem Lucky.
V pondělí na Vás také čeká fotogalerie květin, které rostou v údolí Bílého potoka.
Pro tyto fotografie jsem se vydala na celkem dlouhou procházku, protože Bílý potok není zase tak blízko našeho současného domova. Avšak toho dne svítilo krásné sluníčko a já byla za procházku s foťáčkem byla moc vděčná. Doufám, že i Vám se alespoň trošku zalíbí tyto fotografie ;)

Fotogalerie: Život v ohradě

9. března 2014 v 13:43 | Grace

http://ranchbilypotok.rajce.idnes.cz/Zivot_v_ohrade/

Když se venku konečně ustálilo slunečnější počasí, nevydržela jsem a popadla koníky, foťák a hurá fo lesa! Šla jsem přesně v pravé poledne, protože tou dobou je nejméně lidí na svých zahradách. Také nenávidíte ten pocit, když na vás někdo kouká jak na blázna a vy si nesete modely a foťák? Tak přesně tomuto nepříjemnému pocitu jsem se chtěla vyhnout. Úspěšně se mi to povedlo a já nadšeně propašovala koníky do nedalekého jehlčinatého lesa. Na procházku jsem si vzala Diamonda, Lissy, Victorii, Twi a Zuzku (Susie). Tentokrát jsem modely postavila do ohrady, protože fotek ve "volnosti" už tu bylo až dost, ale koníci i přes to nadšeně zapózovali před objektivem. Foťáček i přes docházejíci baterii krásně spolupracoval, takže vzniklo pár krásných snímků jak koní, tak jarní přírody. Fotky stromků, květin a srnek se brzy objeví na mém DA.
Bohužel mě za chvíli začaly otravovat neposedné včelky (viz fotka Twilight) a já se raději odebrala domů. Opravdu jsem totiž neměla náladu schytat o víkendu včelí žihadlo :D Nakonec jsem ještě pořídila na zelené zahrádce před naším domkem, než baterie foťáku úplně klekla a já jej musela nabít.
Focení jsem si jako obvykle náramně užila a doufám, že se fotečky budou alespoň trošku líbit;)

 
 

Reklama
Text, pictures, stories and characters © Grace 2009-2014 Do not copy!
Text, obrázky, příběhy a charaktery © Grace 2009- 2014 Zákaz kopírování!