"Základem světového míru jsou mírové myšlenky lidí"

Nový článek můžete okomentovat na CAMH ! :)

Kecy naší Grace

Zapomenutá Grace

3. dubna 2014 v 15:37 | Grace
Po delší době plné přednastavených profilků a mého neobíhání jsem opět tu:) Prožila jsem si jednu velkou hádku, ale kupodivu se mi ji nějak podařilo přejít;) Takže se v důsledku nemám tak špatně ;)
Po zapnutí počítače jsem si jako obvykle rozklikla tento blog a všechna svá SR. A co nevidím..? Polovinu bych si rovnou mohla smazat ze seznamu, protože v poslední době tolik z mých oblíbených lidí odešlo z blogového světa. Je mi to tak moc líto, všichni mi budete tolik chybět.. Zajímalo by mne, co se tu doopravdy stalo. Hehe, tolik lidí, kteří odešlo, nebo pozastavilo během jedné velice krátké chvilky..
Je to znát i na návštěvnosti. Přijde mi, jako kdyby tahle komunita oficiálně umřela. Na mém blogu se návštěvnost snížila o 50% a na jiných stránkách to není jiné. Opustila nás Aša, Lejdyy, Lady Fame a několik dalších dlouho nenapsalo. Elocin a Schleichovka mají dlouhé pozastavení... na sakra, co se tu děje? Tak nějak si říkám, má to tu ještě cenu? Pro koho vlastně píšu tento článek? Zbyla tu velice malá hrstka aktivních lidí, kteří se jen tak tak drží na nohou. Už se nedá říci nic jiného, než to, že je vše v pr****. Opravdu moc se omlouvám, ale bohužel to již jinak vyjádřit nejde :/ Všechno zašlo již moc daleko, ale já věřím, že pro tuhle komunitu se ještě najde cesta zpět. Já to tu prostě jen tak odejít nenechám, pokud to bude opravdu nutné, budu se snažit ji držet do poslední chvilky. Psát články sama... udělám cokoliv, ale mohu Vám říci, že nehodlám jen tak jednoduše končit s tímto krásným světem ;)
Grace stále žije!

Jedna krásná vzpomínka na zimní západ slunce. Sally tehdy dokonale zapózovala:)
 
 

Reklama
Text, pictures, stories and characters © Grace 2009-2014 Do not copy!
Text, obrázky, příběhy a charaktery © Grace 2009- 2014 Zákaz kopírování!