"Základem světového míru jsou mírové myšlenky lidí"

Nový článek můžete okomentovat na CAMH ! :)

Něco k ranči

Milé strakaté překvapení

20. března 2014 v 15:29 | Grace
Tento článek jsem původně chtěla psát až zítra, ale okolnosti mi nedaly.
Když jsem se vrátila ze školy, uviděla jsem na stole malý bílý poštovní balíček. Překvapení to bylo i pro mě, protože novou kobylku jsem původně měla dostat až zítra. Překvapením je určitě i pro Vás, protože zprávu o novém přírustku jsem pověděla jen dnes ráno Bebe, nikdo jiný o ní neví. Balíček nevydržel ani na nafocení (ostatně jak už to u Grace bývá :D ), a z potrhaného papíru na mě vykoukla strakatá klisnička na mém nejoblíbenějším moldu staré percheronské klisny, která mi přišla přímo z Mazlovi dílny. Klisnička je naprosto dokonalá, CMko od Mazla jsem si vždycky moc přála:) Jeden z dalších malých sběratelských snů, který se mi splnil.
Klisnička nosí pracovní jméno Lenny, ale není úplně jisté jestli jí toto jméno zůstane. Proto prosím o pomoc při vymýšlení jména, nebo alespoň showname;) Lenny je kobylka křížená mezi Percheronem a Irským Cobem. Na ranči má již příbuznou, Terku, se kterou mají společnou matku. Lenny má i podobné vlastnosti jako naše Terka; je klidná, pracovitá a brání ostatní koníky. Klisnička bude naší výpomocí při hipoterapii.
Samozřejmě, že jsem vám rovnou vyfotila i pár foteček. K tomuto článku dám výběr, ale zítra večer se můžete těšit na celou fotogalerii malé strakaté Lenny;)
 
 

Reklama
Text, pictures, stories and characters © Grace 2009-2014 Do not copy!
Text, obrázky, příběhy a charaktery © Grace 2009- 2014 Zákaz kopírování!