"Základem světového míru jsou mírové myšlenky lidí"

Nový článek můžete okomentovat na CAMH ! :)

Novinky

Pátek- rančerský svátek

7. března 2014 v 16:17 | Grace
Ahoj rančerky:) Jak se daří?
Konečně jsem schopna napsat nějaký dlouhý a pořádný článek :D Už dávno v našem kraji odeznělo opojení z jarních prázdnin, takže jsem neměla moc času. Co vy, jak jde škola? Nebo si stále užíváte odpočinek jarních prázdnin?

Jak jste si mohly všimnout, během deseti minut jsem dokončila většinu rozcestníků. Dalo mi to celkem hodně práce, tak snad mi tu alespoň chvíli vydrží beze změny. Těch deset minut jsem strávila na blogu, ale asi hodinu jsem vymýšlela konečný styl písma:D Nakonec se mi celkem líbí, doufám, že se líbí i vám. Přidávat komentáře k rozcestníkům nemusíte, stejně by byly o ničem a nesmyslné, protože napsat komentář ke slovu "Foals"..
Když už jsme u té výstavby blogu, ještě jsem se nerozhodla jakým stylem udělám profilky. Prosím vás tedy o to, abyste mi řekli jaký styl se vám líbí nejvíce;)
Tento blog má také nakročeno k novému kabátku, který se zde ukáže snad v sobotu;) Design od Yasmin je opravdu úžasný, ale já opravdu potřebovala nový začátek.

Také bych prosila Haník o popis toho podpisu. Zrovna jsem dostala náladu na výrobu podpisů, takže když by chtěl i někdo jiný;) A nesmím zapomenou na dodělání toho podpisu pro sebe:D

Také si mě konečně nalezla vyráběcí nálada. Okamžitě jsem toho využila a z hnědé kůže a řetízku vznikl halter pro Classic koníky. Původně byl vyráběn na klisničku haflinga jménem Jessie, ale nakonec se jeho majitelem stal hřebeček Mon bel Avenir. Až dokončím (stále dodělávám detaily), dodám fotky;)

Také bych chtěla poprosit o účast ve fotosoutěži, kterou pořáda Elocin. Jmenuje se Friendly horse a přihlásit se můžete do 10.3;) Nechci, aby byla zrušena, protože mi přijde jako moc dobrý nápad. Rozhodně doporučuji, navíc už tu žádná fotosoutěž dlouho nebyla;)

To by bylo pro dnešek vše. V televizi mi začíná seriál a já stejně nemám co víc psát;)

 
 

Reklama
Text, pictures, stories and characters © Grace 2009-2014 Do not copy!
Text, obrázky, příběhy a charaktery © Grace 2009- 2014 Zákaz kopírování!